top of page

INDUSTRIJAS

DE1.jpg
EN_Tilts_logo_white.png
Arrow Down

KAM UN KUR MĒS ESAM PALĪDZĒJUŠI

Sadarbojoties ar TILTS, potenciālie klienti var rēķināties ar visaptverošu un optimizētu procesu saistībā ar saviem monomastu projektiem. Mēs apņemamies nodrošināt visaugstākā līmeņa apkalpošanu un kompetenci no komunikācijas uzsākšanas līdz pat uzstādīšanas pabeigšanai.

INDIVIDUĀLI

custom_edited.png

Individuāli pielāgota izcilība: personalizēti infrastruktūras risinājumi

ARE risinājumi ir piemēroti un tiek izmantoti dažādās nozarēs. Katrā nozarē ir unikālas prasības un nianses, tāpēc mēs esam gatavi palīdzēt jums ar resursiem, lai sniegtu pēc iespējas labāku atbalstu.

mili_edited.png

MILITĀRĀ JOMA

Gatavība misijai: taktiskās sakaru sistēmas

Misijai gatavas taktiskās sakaru sistēmas ar pārvietojamiem balasta pamatiem. Droši un uzticami sakari reaģēšanai uz ārkārtas situācijām, attālinātai ekspluatācijai un militārajām bāzēm.​

TELEKOMUNIKĀCIJAS

TELCO_edited.png

Sakari it visur: daudzpusīgi telekomunikāciju risinājumi.

Ar daudzpusīgajiem telekomunikāciju risinājumiem sakari ir pieejami it visur. Ātri paplašiniet tīklus un uzlabojiet pārklājumu ar vienkārši uzstādāmajiem balasta pamatiem un pielāgojamajiem pašpaceļamajiem mastiem.

LIGHT_edited.png

APGAISMOJUMS

Apgaismojums bez grūtībām: adaptīvi apgaismojuma risinājumi

Uzlabojiet redzamību un drošību ar ARE adaptīvā apgaismojuma infrastruktūru, kas izmanto balasta pamatus. Īsā laikā uzstādiet ielu vai stadionu apgaismojumu un radiet labi apgaismotu vidi arī citviet.

SALAS

sala_edited.png

Sakari starp salām: uzticami risinājumi attālām vietām

Balasta pamati palīdz nodrošināt sakarus un infrastruktūru uz salām, un arī attālums vairs nav šķērslis. Uzlabojiet sakarus, drošību un pieejamību ar pielāgotiem risinājumiem salām.

Monitor_edited.png

MONITORINGS

Reāllaika dati no attālām atrašanās vietām

Monitoringa risinājumi ar balasta pamatiem ļauj izveidot universālas platformas reāllaika datu iegūšanai un uzraudzībai sarežģītā apvidū. Iegūstiet vērtīgu informāciju par vidi, aktīviem un drošību.

KALNU VIRSOTNES

Kalns_edited.png

Paaugstināta savienojamība: uzticama infrastruktūra kalnu virsotnēs

Risinājumi kalnu virsotnēm ar pielāgotiem balasta pamatiem ļauj nodrošināt netraucētus sakarus, monitoringu un apgaismojuma infrastruktūru grūti pieejamos augstkalnu apvidos. Uzlabojiet sakarus un drošību kalnu virsotnēs.

park_edited.png

PARKU UZTURĒTĀJIEM

Sakari ar minimālu ietekmi uz vidi

Risinājumi ar balasta pamatiem nodrošina parku uzturētājiem datu iegūšanas un sakaru infrastruktūru ar minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Paplašiniet sakarus tur, kur tradicionālās sistēmas to nespēj nodrošināt.

REALIZĒTIE PROJEKTI

Dalāmies ar mūsu pieredzi realizētajos projektos

KONTAKTI

Piling Latvia, Drilling rigs, Bored piles

TILTS SIA

 

Reģistrācijas numurs: 50103005351

Adrese: Spilves iela 18, Rīga, LV 1055,Latvija

Banka: OP Corporate Bank plc Latvia

SWIFT kods: OKOYLV2X

Bankas konta numurs.: LV82OKOY0005100035077

Lai saņemtu cenu piedāvājumu jūsu individuālajam projektam, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem pa tālruni vai e-pastu.

bottom of page