top of page
5AFS 2000 and Pole.jpg
5AFS 2000 and Pole.jpg
EN_Tilts_logo_white.png
Arrow Down
Background 6.png

KO TILTS PIEDĀVĀ SAVIEM PARTNERIEM

Sadarbojoties ar TILTS, potenciālie klienti var rēķināties ar visaptverošu un optimizētu procesu saistībā ar saviem monomastu projektiem. Mēs apņemamies nodrošināt visaugstākā līmeņa apkalpošanu un kompetenci no komunikācijas uzsākšanas līdz pat uzstādīšanas pabeigšanai.

1

Sarunas uzsākšana

Pirmais solis sadarbībā ar TILTS ir jūsu konkrētā projekta prasību apspriešana ar mūsu komandu. Mēs uzklausīsim jūsu vajadzības un kopā ar jums noskaidrosim projekta apjomu un iespējamos sarežģījumus. Tad mūsu ekspertu komanda rūpīgi izanalizēs jūsu projektu, lai izvēlētos vispiemērotāko darba gaitu.

Projekta analīze

Kad būs gūta skaidra izpratne par jūsu projektu, mēs veiksim detalizētu atrašanās vietas un apkārtnes analīzi, lai izvēlētos vispiemērotāko risinājumu tieši jūsu vajadzībām. Vērā var tikt ņemti tādi faktori kā vēja radītā slodze, augsnes apstākļi un zonējuma noteikumi. Mēs strādāsim ciešā sadarbībā ar jums, lai nodrošinātu, ka gatavā konstrukcija atbilst visām jūsu prasībām un pat pārspēj tās.

2

3

Cenas piedāvājumi un tāmes

Pēc rūpīgas jūsu projekta analīzes mēs sagatavosim detalizētu cenas piedāvājumu un veicamo darbu tāmi. Tajā būs iekļautas visas ar projektu saistītās izmaksas, tostarp materiālu un darbaspēka izmaksas un nepieciešamo atļauju vai apstiprinājumu saņemšana. Mūsu mērķis ir piedāvāt caurskatāmas un precīzas tāmes, lai projekta gaitā nerastos pārsteigumi.

Piegāde un uzstādīšana

Pēc cenas piedāvājuma un tāmes apstiprināšanas mēs sāksim ražošanas procesu un piegādāsim monomastu uz jūsu objektu. Mēs arī parūpēsimies par visām nepieciešamajām atļaujām un apstiprinājumiem, lai jūs varētu paļauties, ka par visu ir padomāts. Mūsu pašu izstrādātās balasta pamatu un pacelšanas sistēmas ļauj mums paveikt to, ko nespēj citi, un mūsu ekspertu komanda parūpēsies par uzstādīšanas procesu no A līdz Z. Mēs garantējam, ka gala produkts atbildīs visām jūsu prasībām vai pārspēs tās.

4

TILTS mērķis ir nodrošināt pilna cikla monomastu risinājumus dažādu veidu vajadzībām – gan pagaidu, gan pastāvīgai. Sazinieties ar mums, lai apspriestu jūsu projektu un uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt.

REALIZĒTIE PROJEKTI

Dalāmies ar mūsu pieredzi realizētajos projektos

KONTAKTI

Piling Latvia, Drilling rigs, Bored piles

TILTS SIA

 

Reģistrācijas numurs: 50103005351

Adrese: Spilves iela 18, Rīga, LV 1055,Latvija

Banka: OP Corporate Bank plc Latvia

SWIFT kods: OKOYLV2X

Bankas konta numurs.: LV82OKOY0005100035077

Lai saņemtu cenu piedāvājumu jūsu individuālajam projektam, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem pa tālruni vai e-pastu.

Saruna
Analīze
Piedāvājums
Piegāde
Ražošana
bottom of page