top of page
5AFS 2000 and Pole.jpg
20-16ft Container with Racking_AFS1700-1.png
EN_Tilts_logo_white.png
Arrow Down
Background 6.png

Pakošana

TILTS piedāvā individuāli pielāgotus risinājumus klientiem, kuriem ir īpašas prasības attiecībā uz maksimālo daudzumu vai izkraušanas ierobežojumiem. Mēs izstrādāsim jūsu pamatu un masta pasūtījuma modeli, lai noteiktu visoptimālāko izvietojumu. Tad mēs piedāvāsim plānu izvērtēšanai jums, lai uzzinātu jūsu viedokli. Mūsu mērķis ir atrast līdzsvaru starp apjomu un izkraušanas ērtumu, lai process noritētu bez aizķeršanās.

Mēs sadarbojamies arī ar klientiem, kuri vēlas, lai tiktu piegādāta pilnībā samontēta ARE sistēma, un dod priekšroku efektīvai karkasa sistēmas piegādei un pārvietošanai. Šāda veida sadarbībai mēs iekļaujam tādas funkcijas kā celšana ar stropēm, pārvietošana ar iekrāvēja dakšām vai piegādei ar helikopteram paredzētu stiprinājumu ierīkošanu.

Piegāde

Mūsu sistēmas ir iespējams piegādāt jums vai jūsu klientiem ar autotransportu, pa dzelzceļu vai pa ūdeni. Uzticieties TILTS pieredzei

Uzstādīšana

ARE Telecom produkti ir uzstādīti dažādās vietās no Arktikas ciematiem līdz augstu kalnu grēdu virsotnēm, un komandas kompetence un zināšanas nodrošina ātru un efektīvu uzstādīšanu neatkarīgi no atrašanās vietas.

Ja vēlaties uzticēt uzstādīšanu savai komandai, mēs sniegsim jums vislabāko iespējamo atbalstu. Mēs varam nosūtīt savu būvdarbu vadītāju, lai sniegtu padomus un konsultācijas, vai vienoties par pieejamību procesa pārraudzībai un atbildēm uz jautājumiem telefoniski.

REALIZĒTIE PROJEKTI

Dalāmies ar mūsu pieredzi realizētajos projektos

KONTAKTI

Piling Latvia, Drilling rigs, Bored piles

TILTS SIA

 

Reģistrācijas numurs: 50103005351

Adrese: Spilves iela 18, Rīga, LV 1055,Latvija

Banka: OP Corporate Bank plc Latvia

SWIFT kods: OKOYLV2X

Bankas konta numurs.: LV82OKOY0005100035077

Lai saņemtu cenu piedāvājumu jūsu individuālajam projektam, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem pa tālruni vai e-pastu.

Piegāde
Pakošana
Uzstādīšana
bottom of page