top of page

DARBA ZONAS BARJERAS

1585570859817.jfif

Galvenais produktu klāsts darba zonu aizsardzībai

DELTABLOC® piedāvā plašu pagaidu drošības barjeru klāstu dažādām darba zonu vajadzībām. Atbilstoša barjeras veida izvēle būvlaukumiem uz ceļiem ir būtiska autovadītāju un ceļu strādnieku drošībai. Tāpēc darba zonas aizsardzība, kas nodrošina efektīvu transportēšanu un ātru uzstādīšanu, ir mūsu pasīvās drošības filozofijas neatņemama sastāvdaļa. DELTABLOC® pagaidu drošības barjeras, kas ir pārbaudītas saskaņā ar augstākajiem standartiem, ir pieejamas dažādās formās un nodrošina nelokāmu aizsardzību. Mēs piedāvājam arī pilnu nomas pakalpojumu jūsu darba zonas projektam. Mūsu starptautiskais moderno pagaidu barjeru nomas fonds piedāvā pilnīgu plānošanu, loģistiku tieši laikā un profesionālu uzstādīšanu. DELTABLOC® pagaidu drošības barjeras ir ideāls risinājums darba zonu aizsardzībai un pretimbraucošās satiksmes nodalīšanai. Mūsu pagaidu barjeras pārliecina ar izcilu pasīvo drošību, uz kuru varat paļauties.

DARBA ZONU DROŠĪBA

Pilsētas barjeras

PILSĒTAS DROŠĪBAS BARJERAS

slider-urbanbarrier-product-02-fea715b2.jpg

Daudzpusīgs produktu klāsts maza mēroga aizsardzībai

Satiksme pilsētu teritorijās ar katru gadu kļūst intensīvāka, un tai ir nepieciešamas mobilitātes koncepcijas, kas nodrošina visu satiksmes dalībnieku aizsardzību. CITYBLOC® ir izstrādāts ceļvedis un aizsardzības sistēma pilsētas satiksmes zonām, kas ir veiksmīgi pārbaudīta sadursmju testā saskaņā ar EN 1317. Daudzpusīgais CITYBLOC® pilsētas barjeru produktu klāsts ir ideāla izvēle būvlaukumu, veloceliņu, autobusu pieturu, lidostu un dzelzceļa staciju vai jebkuri citi objektu aizsardzībai. Atsevišķu produktu sistēma nodrošina visaugstāko iespējamo drošību pat neliela mēroga aizsardzības gadījumā. CITYBLOC® pilsētas barjeras aizsargā jūsu mazos bērnus ceļā uz skolu un jūs uz savu darba vietu.

PILSĒTAS DROŠĪBAS BARJERAS

teaser-product-urbanbarrierseries-01.jpg

Pilsētas drošības barjeras

Urban barjeru sērija

MŪSU RISINĀJUMI DROŠĪBAI

21.PNG

Pastāvīgās barjeras

23.PNG

Trokšņu barjeras

KONTAKTI

lo.PNG

SIA TILTS

Reģistrācijas numurs: 50103005351

Adrese: Spilves iela 18, Rīga, LV 1055,Latvija

Banka: OP Corporate Bank plc Latvia

SWIFT kods: OKOYLV2X

Bankas konta numurs.: LV82OKOY0005100035077

Lai saņemtu cenu piedāvājumu jūsu individuālajam projektam, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem pa tālruni vai e-pastu.

bottom of page