top of page

Trokšņu barjeras

og-phonobloc-index-01.jpg

Augstākā akustiskā veiktspēja

Trokšņa aizsardzība pie autoceļiem un dzelzceļa līnijām ir centrālā tēma mūsdienu satiksmes maršrutu plānošanā. Mūsu PHONOBLOC® trokšņu aizsardzības sistēmas pasargā intensīvas satiksmes ceļus un dzelzceļa līnijas no trokšņa, kā arī nodrošina drošību. PHONOBLOC® integrētās trokšņu barjeras apvienojas ar mūsu plašo trokšņu aizsardzības paneļu klāstu, mūsu sienu apšuvuma portfeli un mūsu īpašo sliežu sēriju, lai iegūtu vismodernākās pieejamās trokšņa aizsardzības sistēmas. Plašais PHONOBLOC® produktu klāsts nodrošina optimālu akustisko veiktspēju ar pārbaudītu un sertificētu kalpošanas laiku. Vienkāršā uzstādīšana kopā ar lielisko skaņas izolāciju un daudzveidīgajām arhitektūras iespējām padara PHONOBLOC® trokšņu barjeras par perfektu izvēli.

AIZSARDZĪBA PRET TROKSNI

Integrētas trokšņu barjeras

PHONOBLOC® integrēto trokšņu barjeru klāsts sastāv no DB NBF sērijas — triecientesta ierobežotājsistēmas ar integrētu trokšņu barjeru, kas atbilst visām tehniskajām un dizaina prasībām. Augstumam līdz 6 m DB NBF izstrādājumu veidus var izmantot uz virsmas vai piesprausti bez pamata uz laiku vai pastāvīgi. Pārbaudot saskaņā ar EN 1317, tas ir pilnībā CE sertificēts H2 un H4b ierobežojuma līmenim un atbilst visām akustiskajām prasībām saskaņā ar EN 14388.

1.PNG
2.PNG

Trokšņa aizsardzības paneļi

Plašais PHONOBLOC® BHB (betons), AHB (alumīnijs) un AL (alumīnijs un caurspīdīgs) trokšņu aizsardzības paneļu klāsts apvieno optimālu akustisko veiktspēju ar pārbaudītu un sertificētu kalpošanas laiku. Vienkāršā uzstādīšana kopā ar lielisko skaņas izolāciju un daudzveidīgajām arhitektūras iespējām padara PHONOBLOC® trokšņu barjeras par perfektu izvēli. Visas PHONOBLOC® trokšņu barjeras ir pilnībā CE sertificētas un pārbaudītas saskaņā ar EN 14388 un ir piemērotas izmantošanai uz ceļiem un dzelzceļiem.

Sienu apšuvumi

PHONOBLOC® sienu apšuvuma portfelī ietilpst HB Absorbers sērija un Whisper Absorber sērija. Koka-betona absorbētāji (HB) un polietilēna absorbētāji ir lielisks risinājums daudziem trokšņa aizsardzības pielietojumiem. Abi augsti absorbējošie materiāli nodrošina izcilu akustisko veiktspēju un ir pilnībā CE sertificēti un pārbaudīti saskaņā ar EN 14388 un EN 14389.

3.PNG
4.PNG

Īpašā dzelzceļa sērija

PHONOBLOC® speciālā dzelzceļa sērija sastāv no Quie@Rail barjeras, kas ir ārkārtīgi efektīva un lēta dzelzceļa trokšņu aizsardzība, kas atbilst visām pašreizējām prasībām priekš dzelzceļa līnijām. Tas nodrošina ļoti labas skaņas aizsardzības īpašības saskaņā ar Vācijas dzelzceļa direktīvu Schall 03 un EN 14388.

PHONOBLOC® produkti

teaser-product-dbnbfseries-01.jpg

Integrētas trokšņu barjeras

DB NBF sērija

teaser-product-hbabsorberseries-01.jpg

Sienu apšuvumi

HB Absorbētāju sērija

teaser-product-bhbseries-01.jpg

Trokšņu barjeras

BHB paneļu sērija

teaser-product-whisperabsorberseries-01.jpg

Sienu apšuvumi

Whisper abpsorbētāju sērija

teaser-product-ahbseries-01.jpg

Trokšņu barjeras

AHB paneļu sērija

teaser-product-specialrailseries-01.jpg

Dzelzceļa tuvumā trokšņu barjera

Īpašā sliežu sērija

teaser-product-alseries-01.jpg

Trokšņu barjeras

AL paneļu sērija

MŪSU RISINĀJUMI DROŠĪBAI

21.PNG

Pastāvīgās barjeras

22.PNG

Darba zonas barjeras

34.PNG

Pilsētas barjeras

KONTAKTI

lo.PNG

SIA TILTS

Reģistrācijas numurs: 50103005351

Adrese: Spilves iela 18, Rīga, LV 1055,Latvija

Banka: OP Corporate Bank plc Latvia

SWIFT kods: OKOYLV2X

Bankas konta numurs.: LV82OKOY0005100035077

Lai saņemtu cenu piedāvājumu jūsu individuālajam projektam, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem pa tālruni vai e-pastu.

bottom of page