top of page

STEELBLOC® un CITYBLOC® sērijas

45.PNG

STEELBLOC® - augstākās kvalitātes tērauda aizsargmargas

Tērauda margas ceļiem un tiltiem

STEELBLOC® PRODIGY augstākās kvalitātes tērauda aizsargmargu sērija nosaka jaunus standartus projektēšanā un uzstādīšanā. Tās novērš sarežģītību, ievērojami samazinot atsevišķu detaļu un skrūvju skaitu, un izmantojot viena veida stabus tikai ar vienu pāļu dzīšanas dziļumu. Atkarībā no aizsargmargu veida var uzstādīt ar pāļu urbšanu vai noenkurot uz betona. Visas PRODGIY aizsargmargas ir pilnībā sertificētas CE un pārbaudītas saskaņā ar EN 1317. Tās atbilst N2, H1 un H2 ierobežojuma līmenim. STEELBLOC® ir daļa no katra modernā autoceļa un ir piemērots gan galveno autoceļu, gan mazākas nozīmes autoceļos, kā arī un tiltos un pārvados. Izmantojot SafeLink® pārejas, tās var nemanāmi savienot ar citām DELTABLOC® barjeru sērijām, kā arī daudzām citām trešo pušu sistēmām. STEELBLOC® PRODIGY sērija – nosaka jaunus standartus un novērš sarežģītību.

STEELBLOC® produkti

teaser-product-prodigyseries-01.jpg

Tērauda aizsargmargas

Prodigy sērija

Cityblock

CITYBLOC®

CITYBLOC_Radweg.jfif

CITYBLOC® - Pilsētas barjeru sērija

Risinājumi pilsētas ārtelpai

CITYBLOC® Urban Barrier Series ir ceļvedis un aizsardzības sistēma pilsētas satiksmes zonām. Pareiza aizsargaprīkojuma izvēle var nodrošināt darba zonas un aizsargāt gan būvstrādnieku, gan satiksmes dalībnieku dzīvības. CITYBLOC® sistēma ir modulāra un sastāv no CB 120, CB 240, TMB 240 un TGS 200.

Atsevišķo elementu dizains pieļauj neliela mēroga drošības pasākumus, kas garantē visaugstāko iespējamo drošību. CITYBLOC® vadu un aizsardzības sistēmas un to plašie piederumi var tikt izmantoti būvlaukumos, velo ceļos, transporta pieturās, iekraušanas zonās, lidostās, dzelzceļa stacijās un ostās. CITYBLOC® ir pirmā transportlīdzekļa ierobežotājsistēma pilsētas satiksmes zonām, kas ir sekmīgi pārbaudīta sadursmju testos saskaņā ar EN 1317.

CITYBLOC® produkti

teaser-product-urbanbarrierseries-01.jpg

Pilsētas drošības barjeras

Urban barjeru sērija

MŪSU RISINĀJUMI DROŠĪBAI

21.PNG

Pastāvīgās barjeras

22.PNG

Darba zonas barjeras

23.PNG

Trokšņu barjeras

34.PNG

Pilsētas barjeras

KONTAKTI

lo.PNG

SIA TILTS

Reģistrācijas numurs: 50103005351

Adrese: Spilves iela 18, Rīga, LV 1055,Latvija

Banka: OP Corporate Bank plc Latvia

SWIFT kods: OKOYLV2X

Bankas konta numurs.: LV82OKOY0005100035077

Lai saņemtu cenu piedāvājumu jūsu individuālajam projektam, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem pa tālruni vai e-pastu.

bottom of page